Шановні мешканці!
Пропонуємо Вам познайомитись з сервісом TeleHelp Ukraine. Це ініціатива, започаткована студентами-медиками та студентами інформатики Стенфордського університету, щоб мобілізувати свою академічну та професійну мережу на підтримку українців, які зіткнулися з наслідками повномасштабного російського вторгнення.

Медицина не повинна бути обмежена географією, кордонами та війною. Останні 6 місяців громадська організація TeleHelp Ukraine служить українцям, прямуючи до цієї дещо ідеалістичної місії.

Їхня мета – надавати безкоштовну якісну медичну та психологічну підтримку постраждалим від війни українцям через телемедицину. Вони роблять це, залучаючи лікарів з усього світу, а також перекладачів, кейс-менеджерів та інших волонтерів.

Команда TeleHelp Ukraine розпочала зі створення технологічних процесів, які би підтримували телемедичні візити з лікарями, включаючи інтеграцію перекладачів, коли це необхідно, і кейс менеджерів для координації лікування та підтримку пацієнтів.

Соломія Савчук

Соломія Савчук

Засновниця проекту

Виконавча Директорка

Зої фон Герлах

Зої фон Герлах

Засновниця проекту

Директорка Технології

TeleHelp Україна прийняла свого першого пацієнта 22 квітня. З того часу проект продовжує розширюватися. Спочатку пропонувалися лише прийоми з лікарями первинної ланки та психологами, але з часом команда виявили підвищену потребу в спеціалістах. Зараз прийоми з педіатрії, кардіології, неврології, психіатрії, дерматології, ревматології, ендокринології, онкології, лікування болю пропонують понад 100 лікарів, і список продовжує поповнюватися. Наразі вже проведено понад 350 консультацій, найбільш поширеними проблемами є проблеми психічного здоров’я – тривожні розлади, депресія, травми, проблеми зі сном, труднощі пов’язані з розлученням із сім’єю та адаптацією до нового середовища.

кількість лікарів

консультацій проведено

кількість волонтерів

Будь-який пацієнт, який зараз перебуває в Україні чи Польщі, може записатися на безкоштовний прийом до одного з лікарів TeleHelp Україна на сайті. Там пацієнти можуть обрати потрібну їм спеціальність (якщо відома), мову, якою найзручніше спілкуватись, та час прийому. Якщо пацієнти мають попередні медичні записи, включно з лабораторними дослідженнями та знімками, вони можуть подати їх для перекладу нашими волонтерами та для подальшого перегляду лікарем. Перед записом на прийом один із волонтерів зв’яжеться з пацієнтом електронною поштою, у Телеграмі або Вайбері, щоб відповісти на будь-які запитання чи допомогти з підготовкою до прийому. Якщо під час відео-візиту потрібен перекладач, його надає TeleHelp Україна.

%

задоволених пацієнтів

Після візиту лікар підсумує свої рекомендації, а волонтери надішлють їх пацієнтові. Значна частина пацієнтів звертаються до TeleHelp Україна за кількаразовими візитами, залежно від своїх медичних та психологічних потреб; їхнє лікування координується волонтерами з урахуванням наявності місцевих ресурсів. Багато хто також направляє членів своєї родини та друзів. Загалом 90% пацієнтів зазначають, що повністю задоволені послугими, які вони отримали в TeleHelp Україна.

Крім лікарів, TeleHelp Україна — це команда з понад 80 волонтерів із 10 різних країн. Значна частина очільників проекту родом з України. Усі волонтери, які беруть участь у проекті, проходять верифікацію особи перед приєднанням до команди. Усі лікарі проходять процес перевірки медичної ліцензії. Послуги усного та письмового перекладу також надають волонтери з медичною підготовкою. Усі медичні зустрічі відбуваються з наголосом на конфіденційності та приватності пацієнта.

Українці мають союзників по всьому світу. Якщо вам або вашій близькій людині потрібна медична або психологічна допомога, лікарі та волонтери TeleHelp Україна будуть раді допомогти. Зареєструйтеся або дізнайтеся більше на веб-сайті

Якщо ви хочете доєднатись до команди проекту – натисніть тут.