24 квітня 2023 року стартує Всесвітній тиждень імунізації, і триватиме до 30 квітня. За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації (ВТІ). За оцінками ВООЗ щороку імунізація рятує 3 млн життів, з них 1,5 млн це діти.
 
Одним із пріоритетних напрямків в роботі нашого центру є вакцинація. Медичні працівники нашого закладу є агентами змін з вакцинації, активно беруть участь в тренінгах і навчаннях, які дають можливість оновлювати знання.
 
Україна перебуває в стані війни уже довгий період. Проте війна не скасовує розповсюдження небезпечних інфекцій, а навпаки – сприяє їхньому поширенню. Будь ласка, дотримуйтесь Національного календаря профілактичних щеплень (якщо ви залишилися в Україні) або календаря профілактичних щеплень країни, до якої вам довелося переїхати.
 
Нагадаємо, що в Україні Календар профілактичних щеплень передбачає вакцинацію проти 10 захворювань (туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епід.паротиту). Ці щеплення можна отримати безоплатно.
 
Також є рекомендовані щеплення, що не фінансуються державою, але є також важливими в захисті від небезпечних хвороб, а саме проти вітряної віспи, папіломавірусу, гепатиту А, пневмококової інфекції, менінгококової інфекції, ротавірусної інфекції, грипу.
 
Для отримання інформації про свій вакцинальний статус або дитини, про наявність вакцини у закладі ви завжди можете звернутися до свого лікаря.
Також в наших амбулаторіях ви можете отримати щеплення від COVID-19 вакцинами:
🔸дорослим – Pfizer, Janssen
🔸дітям від 5 років – Pfizer
Захищайте себе та членів своєї сім’ї – вакцинуйтеся!
 
Вакцинація – це один із найважливіших винаходів людства.
В епоху до появи та активного використання вакцин близько половини дітей у світі не доживали до 5 років. Зараз смертність серед дітей цього віку скоротилась до 4%.
Але й досі кожні 20 секунд одна дитина помирає від хвороби, якій можна було б запобігти вакцинацією, бо не має доступу до вакцини або батьки не зробили їй щеплення.
 
Про те який шлях пройшло людство для того, щоб винайти та успішно застосувати вакцини – читайте у інфографіці з нагоди Всесвітнього дня імунізації, та не забувайте вчасно щепити дітей та щепитися самим!
 
До Всесвітнього тяжіння імунізації наша команда запрошує вас відвідати нашу школу “Абетка здоров’я” та поспілкуватися в дружньому форматі про вакцинацію.
 
🔰26 квітня о 15:00 в амбулаторії №З, Буча, вул. Склозаводська, 7.
🔰28 квітня о 15:00 в амбулаторії №1, Буча, б-р. Богдана Хмельницького, 2.
 
Вхід вільний, будемо раді бачити вас! Під час лекції ви зможете поставити питання, які вас турбують, поспілкуватися з лікарем та отримати багато корисної інформації.
Приходьте на заняття від школи “Абетка здоров’я”, поширюйте публікації, підписуйтесь на нашу сторінку та дізнавайтеся більше корисної інформації від фахівців нашого центру.