Шановні мешканці, продовжуємо знайомити Вас зі зручним інструментом для комунікації та отримання корисної інформації – медичним чат-ботом Марта.

Сьогодні на черзі знайомство з підрозділом «У військовий час» (розділ «Довідка»).
Враховуючи важку ситуацію, в якій опинилась наша держава, виникла потреба додати нову інформацію, що може стати у нагоді під час військового стану.

По-перше, цей підрозділ включає важливу інформацію для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема як отримати медичну допомогу та ліки за державною програмою «Доступні ліки».

Окрема увага приділена нашим співвітчизникам, що були вимушені виїхати за кордон. Для них МОЗ України підготувало детальну інформацію про те, як отримати медичну допомогу у ряді європейських країн (Польща, Чехія, Німеччина, Франція, Румунія, країни Балтії тощо).

Є інформація щодо правил безоплатного отримання інсуліну та медичних послуг (УЗД, лікарняний) під час військового стану.

Звісно інформація про COVID-19, який нажаль не пройшов. Зокрема в цьому розділі міститься інформація про медичні заклади, де зараз можна зробити щеплення.

І мабуть найголовніша інформація, завдяки якій можна врятувати своє життя та життя оточуючих людей у разі перебування в зоні бойових дій. А саме, як обробити рану, знезаразити воду для пиття, що робити у разі отруєння аміаком чи білим фосфором.

Дуже сподіваємось, що інформація, перелічена у останньому абзаці не знадобиться, але такі знання можуть врятувати життя у скрутний момент.
Бережіть себе!

Нагадуємо, підключитись до «Марти» можна за посиланням https://medbucha.org/medbot-marta за допомогою смартфону через Viber чи Telegram.