23 Жовтня, 2019

Розклад прийому лікарів

25.05 – 29.05


 

Амбулаторія групової практики №1

    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Кравченко Наталія Ігоревна Каб №2 Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка
Архіпська Діна Володимирівна Каб №2 09.00-13.00 09.00-13.00 14.30-18.30 09.00-12.00
Діти до року
09.00-12.00
Діти до року
Колесник Олена Сергіївна Каб №5 09.00-13.00 13.00-17.00 09.00-12.00 12.00-15.00
Діти до року
14.30-18.30
Науменко Олена Дмитрівна Каб №5 14.30-18.30 09.00-13.00 09.00-12.00
Діти до року
09.00-13.00 12.00-15.00
Діти до року
Проданюк Єлізавета Іванівна Каб №1 12.00-16.00 09.00-12.00
Діти до року
08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Блажева Марина Олександрівна Каб №1 Л/Л Л/Л Л/Л Л/Л Л/Л
Бойко Світлана Борисівна Каб №8 09.00-13.00 08.00-12.00 13.00-16.00
Діти до року
14.30-18.30 09.00-13.00
Камінська Наталія Василівна Каб №8 Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка
Нікіфоров Сергій Миколайович Каб №15 08.00-11.00 12.00-15.00
Діти до року
12.30-15.30 08.00-11.00 09.00-12.00
Таращенко Світлана Вікторівна Каб №10 ЛКК
09.00-12.00
Прийом
дітей до року
09.00-11.00 ЛКК
09.00-12.00
Прийом
12.30-14.00
09.00-11.00 ЛКК
09.00-12.00
Прийом
12.30-14.00


Амбулаторія групової практики №2

    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Шунда Олег Іванович Каб №1 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00
Корецька Лілія Юрїївна Каб №1 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00
Коржупов Олександр Григорович Каб №2 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00
Оладько Валентина Олександрівна Каб №2 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00
Лядова Ірина Юріївна Каб №2 —– —– —– —– —–
Радченко Клавдія Дмитрівна Каб №6 12.00-16.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00
Гнатюк Наталія Олександрівна Каб №6 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Лук’яненко Анатолій Трохимович Каб №8 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00
Малевська Марта Олександрівна Каб №8 Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка
Лук’янчук Тетяна Валеріївна Каб №8 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Гаврилюк Яків Якович Каб №25 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00
Голік Тетяна Миколаївна Каб №32 08.30-13.00 08.30-12.00 08.30-11.00 08.30-13.00 08.30-11.00
Дяченко Леся Олександрівна Каб №23 15.00-16.00 12.00-13.00 16.00-17.00 15.00-16.00 12.00-13.00


Амбулаторія групової практики №3


    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Блінова Катерина Євгенівна Каб №12 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00
Орлов Володимир Олександрович Каб №3 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Гончарук Марія Олександрівна Каб №2 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00


Амбулаторія групової практики №4


  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Столинець Наталія Миколаївна 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Жарчинська Марина Андріївна 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Кравцова Леся Ігоревна 12.00-16.00 08.00-12.00 12.30-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00


Блиставицька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини


  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Латкун Олена Валеріївна 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30


Гаврилівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини


  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Бруяка Оксана Адамівна 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00
Сологуб Тетяна Олександрівна 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00
Кондратюк Світлана Генадіївна 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00
Висоцька Карина Вікторівна 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00


Луб’янська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини


  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Петренко Емілія Михайлівна 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30