23 Жовтня, 2019

Розклад прийому лікарів

20.01 – 24.01

 

Амбулаторія групової практики №1

    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Кравченко Наталія Ігоревна Каб №2 Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка
Архіпська Діна Володимирівна Каб №2 13.00-16.00 14.30-18.30 12.30-15.30 09.00-12.00
Діти до року
09.00-12.00
Діти до року
Колесник Олена Сергіївна Каб №5 09.00-13.00 12.30-16.30 09.00-12.00 12.00-15.00
Діти до року
09.00-13.00
Науменко Олена Дмитрівна Каб №5 14.30-18.30 08.30-12.30 12.30-16.30 09.00-13.00 12.00-15.00
Діти до року
Проданюк Єлізавета Іванівна Каб №1 09.00-13.00 09.00-12.00
Діти до року
08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00
Блажева Марина Олександрівна Каб №1 12.00-15.00
Діти до року
08.00-12.00 14.30-18.30 12.00-16.00 08.00-12.00
Бойко Світлана Борисівна Каб №8 12.30-16.30 08.00-12.00 13.00-16.00
Діти до року
09.00-13.00 14.30-18.30
Камінська Наталія Василівна Каб №8 08.00-12.00 12.30-16.30 09.00-12.00
Діти до року
14.30-18.30 08.00-12.00
Нікіфоров Сергій Миколайович Каб №15 08.00-12.00 12.00-15.00
Діти до року
08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Таращенко Світлана Вікторівна Каб №10 Діти до року
09.00-11.00
Прийом
12.30-14.00
09.00-11.00 ЛКК 09.00-12.00
Прийом
12.30-14.00
Комісія з питань щеплень
12.00-14.00
ЛКК 09.00-12.00
Прийом 12.30-14.00


Амбулаторія групової практики №2

    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Шунда Олег Іванович Каб №1 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00
Хмілецька Ірина Володимирівна Каб №1 12.00-16.00 16.00-19.00 16.00-19.00 12.00-16.00 16.00-19.00
Корецька Лілія Юрїївна Каб №1 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00
Коржупов Олександр Григорович Каб №2 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00
Оладько Валентина Олександрівна Каб №2 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00
Лядова Ірина Юріївна Каб №2 Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка Відпустка
Лук’яненко Анатолій Трохимович Каб №6 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00 12.00-16.00
Гнатюк Наталія Олександрівна Каб №6 12.00-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Радченко Клавдія Дмитрівна Каб №8 Л/Л Л/Л Л/Л Л/Л Л/Л
Малевська Марта Олександрівна Каб №8 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 12.00-16.00
Лук’янчук Тетяна Валеріївна Каб №8 16.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-19.00 08.00-12.00
Гаврилюк Яків Якович Каб №25 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00
Голік Тетяна Миколаївна Каб №32 08.30-11.00 08.30-13.00 08.30-11.00 08.30-13.00 08.30-11.00
Дяченко Леся Олександрівна Каб №23 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00

Амбулаторія групової практики №3

    понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Блінова Катерина Євгенівна Каб №12 12.00-15.00 08.00-11.00 12.00-15.00 08.00-11.00 08.00-11.00
Орлов Володимир Олександрович Каб №12 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00 12.00-16.00
Гончарук Марія Олександрівна Каб №12 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00

Амбулаторія групової практики №4

  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Столинець Наталія Миколаївна 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Діти до року
12.00-16.00 09.00-13.00
Жарчинська Марина Андріївна 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Кравцова Леся Ігоревна 12.00-16.00 08.00-12.00 Діти до року
12.00.00-13.00
Загальний прийом
13.00-16.00
08.00-12.00 12.00-16.00

Блиставицька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Латкун Олена Валеріївна 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30

Гаврилівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Бруяка Оксана Адамівна 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00
Сологуб Тетяна Олександрівна 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00
Кондратюк Світлана Генадіївна 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00
Висоцька Карина Вікторівна 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00 08.30-15.00 08.30-14.00

Луб’янська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Петренко Емілія Михайлівна 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30 08.30-13.30